Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | Чорний корпус |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | Чорний корпус |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 12В-Л-2-220Ч 220 В Зелений ⌀ 22 мм
- Артикул: 000018510
- Наявність: 40
-
139.80 грн.
-
- 10 або більш: 136.80 грн.

Зателефонувати

