Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла с | Червоний |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11Б-КМ-2-220 220 В Червоний ⌀ 27 мм
- Артикул: 000016468
- Наявність: 1
-
99.00 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

