Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 110 В |
| Рід струму | Змінний |
| Диаметр | 27 мм |
| Цвет свечения | Зеленый |
| Яркость | Нормальная |
| Особенности | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Светодиодные коммутаторные |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 110 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-ЛМ-2-110 110 В Зелений ⌀ 27 мм
- Артикул: 000017877
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
99.00 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

