Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 28 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 28 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-Л-2-24 28 В Зелений ⌀ 27 мм
- Артикул: 000005917
- Наявність: 13
-
76.20 грн.
-
- 10 або більш: 76.20 грн.

Зателефонувати

