Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 380 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла | Білий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 380 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-БМ-2-380 380 В Білий ⌀ 27 мм
- Артикул: 000027824
- Наявність: 30
-
151.80 грн.
-
- 10 або більш: 147.00 грн.

Зателефонувати

