DISCON

Онлайн склад Schukat

Компанія Schukat (Schukat Electronic) була заснована в 1964 році в Німеччині і з тих пір залишається незалежним сімейним підприємством.

Близько 10 000 м² складських площ і 2 300 м офісних площ 170 співробітників і 30 стажерів працюють на сучасних робочих місцях.

Будівля з низьким енергоспоживанням, побудоване в 2002 році, пропонує приємну, простору і добре освітлену робочу атмосферу. Добре середовище для досягнення найкращого для своїх клієнтів!

Близько 97% з 25 000 продуктів, які поставляє Schukat, відправляються в середніх і великих кількостях прямо зі складу протягом декількох годин після замовлення. Подібна логістична система вимагає першокласного менеджменту, за який відповідає навчений ІТ фахівець Георг шукати. Schukat, перша в світі компанія середнього розміру, впровадила SAP NetWeaver Business Warehouse на базі SAP HANA.

Результатом є повна прозорість і високий рівень гнучкості процесів, що, в свою чергу, дозволяє компанії в будь-який момент реагувати на постійно мінливу ринкову середу.

Доставка з Schukat Electronic в Україну

На жаль, в Україні представництва Schukat Electronic немає, але ми допоможемо Вам доставити товар від цього постачальника!

Компанія Schukat Electronic підтримує довгострокові партнерські відносини більш ніж з 200 виробниками активних і пасивних компонентів. Серед партнерів Schukat можна відзначити такі відомі компанії, як Sunon, MeanWell, Crydom, Microchip, Panasonic, Talema, TSC, LiteOn і не тільки!

Вся пропонована Schukat продукція сертифікується відповідно до стандартів DIN, EN, ISO 9001: 2008.

Доставка з сайту www.schukat.com в Україну

Ми пропонуємо доставку з онлайн складу Schukat (Schukat Electronic) в Україну (на наш склад в Києві) протягом 10-14 робочих днів з моменту розміщення і оплати замовлення (при наявності на складі). Замовлення відбувається через зручну форму або листом, як вам буде зручніше.

При замовленні через форму просимо вказати ваші контактні дані, найменування товару (як він називається на сайті www.schukat.com) і його кількість.

Чому варто замовити доставку з Schukat Electronic у нас

Економія часу: ви один раз вибираєте товар, потім вам повідомляють, коли ваше замовлення вже в Україні.

Економія на доставці: ми збираємо десятки невеликих замовлень на доставку з Schukat Electronic в Україні. Тому при доставці з Schukat Electronic в Україні вартість доставки розподіляється на більшу кількість деталей, тому стає дешевше.

Крім того, наша компанія купує товари трохи дешевше, що теж дає можливість економії.

Легальність поставки без взаємодії з митницею: ми займаємося усіма питаннями з постачальником Schukat Electronic, митницею, а ви отримуєте офіційно ввезений в Україну товар без зайвих дій.Замовити товар з Schukat

Ім'я

* Електронна пошта:

* Телефон:

* Текст для замовлення:

* Згода на обробку персональних даних


У замовленні просимо вказати найменування товару (Schukat Electronic) і його кількість.

Обов'язково вкажіть кількість!


* Обов'язкові для заповнення поля


Подпишитесь на наши новости и бонусные акции
6 причин співпрацювати з нами
Широкий асортимент
У компанії Discon Ви знайдете широкий вибір товарів, усіх напрямків.
Прямі поставки з Європи та Азії
Ми здійснюємо прямі поставки товарів оптом із понад 20 країн Європи, Азії.
Професійні консультанти
Ви завжди отримаєте професійну консультацію нашими консультантами.
Чесні ціни
Ми маємо найнижчі ціни в Україні. Тому що ми є імпортерами.
Багаторічний досвід
Заснований у 1994 році. Дистриб’ютор по території України та СНД.
Комплексні рішення
Надаємо повний комплекс з покупкою та обслуговування.