Технічні характеристики:
| Виробник | Epcos |
| Головні контакти | 3 x NC |
| Струм | 58 А |
| Реактивна потужність | 40 кВАр |
| Номінальна керуюча напруга: (0,8...1,1) Uc | AC: 240 V 50 Hz |
| Вбудовані допоміж. контакти | NO|NC |
| Вбудовані допоміж. контакти Ie | AC: 230V - 3A; AC: 400V - 1.5A |
| Положення укріплення | - |
| Спосіб зміцнення | 2 x M4 або 35 мм шина |
| Гвинти затискачів (розмір) | M3,5 |
| Момент затиску гвинтів | 1,2...1,8 Nm |
| Робоча температура | - |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Ступінь забруднення | - |
| Габаритні розміри | 150×200×74 мм |
| Вага | 0,43 кг |
| Розміри кріплення | 35×70 |
| Контактори | |
| Виробник | Epcos |
| Головні контакти | 3 x NC |
| Струм | 58 А |
| Потужність комутації | 40 кВАр |
| Вбудовані допом. контакти | NO|NC |
| Номінальна напруга, що управляє: (0,8 ... 1,1) Uc | AC: 240 V 50 Hz |
| Робоча температура | - |
Контактор для конденсаторів Epcos B44066S4012C240, 230 В 40 кВАр 58 А
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000024447
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
4623.42 грн.
-
- 10 або більш: 4412.92 грн.

Зателефонувати

