Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 525 В |
| Реактивна потужність | 16,7 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x273 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 525 В |
| Реактивна потужність | 16,7 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x273 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP525-D-16.7 B32344D5201A020 16.7 кВАр 525 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000019244
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
2554.75 грн.
-
- 10 або більш: 2490.73 грн.

Зателефонувати

