Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 480 В |
| Реактивна потужність | 8,3 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 115000 год. |
| Габаритний розмір | 75x198 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 480 В |
| Реактивна потужність | 8,3 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 115000 г. |
| Габаритний розмір | 75x198 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP480-D-8.3 B32344D4101A080 8.3 кВАр 480 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000026831
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1580.00 грн.
-
- 10 або більш: 1508.16 грн.

Зателефонувати

