Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 6,3 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 75x160 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 6.3 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 75x160 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP440-D-6.3 B32344E4071A540 6.3 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020914
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1612.27 грн.
-
- 10 або більш: 1538.90 грн.

Зателефонувати

