Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 30,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 30,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP440-D-30.0 B32344E4302A040 30.0 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020925
- Наявність: 28
-
3954.54 грн.
-
- 10 або більш: 3766.22 грн.

Зателефонувати

