Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 20,8 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x273 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 20,8 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x273 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP440-D-20.8 B32344E4251A040 20.8 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020922
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
3739.24 грн.
-
- 10 або більш: 3569.12 грн.

Зателефонувати

