Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 12,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x198 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 12,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x198 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP440-D-12.5 B32344E4151A040 12.5 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020919
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
2624.30 грн.
-
- 10 або більш: 2504.56 грн.

Зателефонувати

