Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 1,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 53x114 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 1,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 53x114 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP440-D-1.0 B32343C4012A040 1.0 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020908
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
502.16 грн.
-
- 10 або більш: 502.16 грн.

Зателефонувати

