Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 63.5x142 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 63.5x142 мм |
Конденсатор однофазний EPCOS ВMKP400-I-5.0 B32340C4052A000 5.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000025068
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
784.01 грн.
-
- 10 або більш: 748.22 грн.

Зателефонувати

