Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 75x198 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 75x198 мм |
конденсатор MKP230-D-5.0 B32344E2052A030
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020877
- Наявність: 6
-
1593.74 грн.
-
- 10 або більш: 1593.74 грн.

Зателефонувати

