Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 15,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 15,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP230-D-15.0 B32344E2152A030 15.0 кВАр 230 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020881
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
4784.99 грн.
-
- 10 або більш: 4567.80 грн.

Зателефонувати

