Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 5,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400(415,525)-D-5(5,8.3)-01 B2566B5966A375 5.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000024192
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
3174.30 грн.
-
- 10 або більш: 3029.93 грн.

Зателефонувати

