Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap HD |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 50,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 136x355 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap HD |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 50,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 136x355 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400-D-50-21 B25669A3996J375 50.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000017577
- Наявність: 1
-
12091.08 грн.
-
- 10 або більш: 12091.08 грн.

Зателефонувати

