Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap HD |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 40,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 136x317 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap HD |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 40,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 136x317 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400-D-40-21 B25669A3796J375 40.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000017576
- Наявність: 12
-
6300.90 грн.
-
- 10 або більш: 6300.90 грн.

Зателефонувати

