Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | Дросель струмообмежуючий |
| Вигляд корпусу | на панель |
| Кількість контактів | 4 наконечника |
| Напруга | 400 В |
| Потужність, кВАр | - |
| Захист | - |
| Температура | -25 - +55 °C |
| Розмір, мм | 88х74х73 мм |
| Вага | 2000 р. |
| Дроселі | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | Дросель струмообмежуючий |
| Вид корпусу | на панель |
| Кількість контактів | 4 наконечника |
| Напруга | 400 В |
| Захист | - |
| Температура | -25 - +55 °C |
| Розмір, мм | 88х74х73 мм |
| Вага | 2000 г. |
Дросель струмообмежуючий EPCOS BD-100 на панель B44066T0100E400 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000023069
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
5068.08 грн.
-
- 10 або більш: 4837.72 грн.

Зателефонувати

