Технічні характеристики:
| Виробник | SEZ-Krompachy |
| Вид | Автоматичний вимикач |
| Номінальний струм | 10 A |
| Вимикаюча характеристика | С |
| Кількість полюсів | 1P |
| Номінальна напруга | 230/400 В AC |
| Вимикаюча здатність | 10 kA |
| Захист електромережі від навантаження | так |
| Захист від коротких замикань | так |
| Захист від ураження електричним струмом | ні |
| Виконання | на DIN-рейку |
| Автомати | |
| Виробник | SEZ-Krompachy |
| Вигляд | Автоматичний вимикач |
| Тип (УЗО, діф.автомат) | диф. автомат |
| Номінальний струм | 10 A |
| Номінальна напруга | 230/400 В AC |
| Кількість полюсів | 1P |
| Захист від коротких замикань | так |
| Захист від ураження електричним струмом | ні |
| Вимикаюча здатність | 10 kA |
| Вимикаюча характеристика | C |
| Захист електромережі від перевантаження | так |
| Відключаючий диф. струм | - |
Автоматичний вимикач SEZ Krompachy PR61 C10A Струм 10 А, Кількість полюсів 1P, Вимикаюча здатність 10kA
- Виробник: SEZ Krompachy
- Артикул: 000028236
- Наявність: 6
-
156.60 грн.
-
- 10 або більш: 154.16 грн.

Зателефонувати

