Технічні характеристики:
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Пасивне охолодження (радіатор) |
| Переріз | 3564 мм2 |
| Сплав | 6063 |
| Розмір | 250х40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Система стандартизації | DIN 17615 |
| Маса | 9625 г/м |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
| Радіатори, охолоджувальний профіль | |
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип профілю | Пасивне охолодження |
| Сплав | 6063 |
| Довжина | 2000 мм |
| Розмір | 250х40 мм |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
Радіаторний алюмінієвий профіль для пасивного охолодження Eural RP4 990102 250х40x2000 мм
- Виробник: EURAL
- Артикул: 000028124
- Наявність: Доставка 4 тижні
-
11099.64 грн.
-
- 10 або більш: 10535.26 грн.

Зателефонувати


