Технічні характеристики:
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Пасивне охолодження (радіатор) |
| Переріз | 675 мм2 |
| Сплав | 6060 |
| Розмір | 71х51 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Система стандартизації | DIN 17615 |
| Маса | 1823 г/м |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
| Радіатори, охолоджувальний профіль | |
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип профілю | Пасивне охолодження |
| Сплав | 6060 |
| Довжина | 1500 мм |
| Розмір | 71х51 мм |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
Радіаторний алюмінієвий профіль для пасивного охолодження Eural RP2 920916 71х51x1500 мм
- Виробник: EURAL
- Артикул: 000028123
- Наявність: Доставка 4 тижні
-
16304.56 грн.
-
- 10 або більш: 15426.62 грн.

Зателефонувати


