Технічні характеристики:
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Пасивне охолодження (радіатор) |
| Переріз | 8095 мм2 |
| Сплав | 6063 |
| Розмір | 215х77 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Система стандартизації | DIN 1748 |
| Маса | 21858 г/м |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
| Радіатори, охолоджувальний профіль | |
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип профілю | Пасивне охолодження |
| Сплав | 6063 |
| Довжина | 1500 мм |
| Розмір | 215х77 мм |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
Радіаторний алюмінієвий профіль для пасивного охолодження Eural RP1 870961 215х77x1500 ммRP1 870961
- Виробник: EURAL
- Артикул: 000026846
- Наявність: Доставка 4 тижні
-
14306.36 грн.
-
- 10 або більш: 13613.11 грн.

Зателефонувати


